بیمارستان قدیمی خلخال دانشکده علوم پزشکی می شود

بیمارستان خلخال

عقیل حبیبی روز پنج شنبه در جریان بازدید سرپرست فرمانداری خلخال از روند عملیات اجرایی این پروژه افزود: عملیات بهسازی و بازسازی ساختمان بیمارستان قدیمی خلخال واقع در خیابان شهید مظفر از اوایل امسال با تخصیص سه میلیارد و 450 میلیون ریال اعتبار اولیه آغاز شده است.

وی گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز پیش بینی می شود عملیات اجرایی بخشی از این پروژه تا بهمن ماه امسال تکمیل شده و طبقه اول این ساختمان در اختیار دانشکده علوم پزشکی قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: با بهره برداری از طبقه اول این ساختمان بخشی از مشکل کمبود فضای اداری و آموزشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال مرتفعمی شود.

وی افزود: برای بهسازی طبقه همکف این ساختمان نیز سه میلیارد ریال اعتبار جدید نیاز است و در صورت تامین آن 100 درصد فضای موجود ساختمان بیمارستان قدیمی مورد استفاده دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، رمانی شهرستان خلخال قرار خواهد گرفت.

وی گفت: هم اکنون دانشکده علوم پزشکی خلخال در چهار رشته تحصیلی کارشناسی پرستاری ، کارشناسی ناپیوسته مامایی ، مهندسی بهداشت محیط و مهندسی بهداشت عمومی با 186 دانشجو مشغول فعالیت علمی و آموزشی بوده و بهمن ماه امسال 75 نفر دانشجوی جدید به جمع دانشجویان این دانشکده افزوده خواهند شد.

خبرگزاری ایرنا

بیمارستان خلخال
بیمارستان خلخال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *