دکتر گودرز صادقی هشتجین سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی شد

دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر گودرز صادقی هشجین را به سمت سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی منصوب کرد.

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در این حکم اظهارامیدواری کرده است سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نماید.

دکتر گودرز صادقی دانشیار رشته فارماکولوژی دامپزشکی است و از سوابق اجرایی وی ، ریاست دانشگاه ارومیه ، ریاست گرایش فارماکولوژی دامپزشکی در شورای عالی برنامه ریزی و دبیر هیات امنای دانشگاه های شمال غرب کشور است.

پیش تر دکتر مسعود گنجی رییس دانشگاه محقق اردبیلی بود.

دانشگاه محقق اردبیلی در سال 1357 با نام آموزشکده کشاورزی و با پذیرش 38 دانشجو در رشته کشاورزی عمومی فعالیت های آموزشی خود را آغاز کرد.

این مرکز آموزش عالی در سال 1371 از دانشگاه تبریز منتزع و مدتی به صورت مجتمع آموزش عالی به فعالیت خود ادامه داده و در سال 1372 با تبدیل آن به دانشگاه با عنوان دانشگاه محقق اردبیلی موافقت شد.

تا سال 1378 در ساختار تشکیلاتی این دانشگاه فقط شانزده گروه آموزشی مصوب وجود داشت.

این دانشگاه در 201 رشته تحصیلی داتشجو پذیرش کرده و در حدود 11 هزار نفر دانشجو دارد که در 11 دانشکده مشغول به تحصیل هستند.

از این تعداد 40 رشته آن در مقطع دکتری ، 84 رشته آن در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه در مقطع کارشناسی و کاردانی می باشد.

این دانشگاه با بهره گیری از تخصص حدود 278 عضو هیات علمی تمام وقت بیش از پیش برای گسترش فعالیت های آموزشی و پژوهشی گام بر می دارد.

15 دنبال این می گردید “دکتر گودرز صادقی هشتجین سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی شد

 1. انتصاب شایسته فرزند دانشمند هشجین را به سمت ریاست دانشگاه محقق اردبیلی که نشان دیگری از بزرگی مردان و زنان این خطه است ، به هموطنان عزیز تبریک عرض می کنم و برای جناب دکتر صادقی آرزوی توفیق دارم.

 2. استاد عزيز جناب آقاي دكتر گودرز صادقي از فرزندان شايسته، متعهد و بسيار خوشفكر هشجين هستند كه به اميد خداوند حضور ايشان در مسئوليت رياست دانشگاه اردبيل كمك موثري در رشد و توسعه علمي، فرهنگي و اجتماعي استان و موجب سرفرازي مردم شريف و دانش دوست هشجين خواهد بود.
  از درگاه خداوند متعال براي ايشان در اين مسئوليت جديد، توفيق روزافزون مسالت دارم.
  گشتاسب مظفري

 3. خدا را شاکریم که با عنایات او برگی دیگر بر افتخارات منطقه خورش رستم
  رقم خورد و استادی فرهیخته از فرزندان هشجین بر مسند ریاست عالیه مرکز دانشگاهی قرار گرفت.با کمال مسرت حسن انتصاب بجا و شایسته ی حضرتعالی،که از سرمایه های ارزشمند انسانی در مجموعه علمی کشور می باشید،به سمت ریاست دانشگاه محقق اردبیل را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 4. با احترام، انتصاب جناب آقای دکتر صادقی را به ریاست دانشگاه محقق اردبیلی که نشان از شایستگی ایشان است را به ایشان و همشهریانم تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و فرهنگی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید.
  به عنوان یک فارغ التحصیل این دانشگاه برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

 5. انتصاب بجا و شايسته جناب آقاي دكتر صادقي به رياست بزرگترين دانشگاه استان اردبيل را به خود اين استاد بزرگوار و خانواده محتريم ايشان و همه همشريان فرهنگ دوست شهر هشجين تبريك عرض مي‌كنم.
  اميدوارم در سايه اين انتصاب اصلح و تلاش‌هاي ارزنده جناب دكتر صادقي شاهد رشد افزون علمي استان و بويژه شهر فرهنگ دوست هشجين باشيم.

 6. با احترام جناب آقای دکتر صادقی انتصاب بجا وشایسته شما رابه عنوان ریاست دانشگاه محقق اردبیلی از طرف خودم و خانواده ام تبریک عرض میکنم و برایتان موفقیت روز افزون آرزومندم

 7. بخش خورش رستم به مركزيت هشتجين يكي از مناطق فرهنگي كشوراست.آقاي گودرز صادقي نيز در دامان همچون منطقه و بخش فرهنگي پرورش يافته و بالندگي گرفته است.بنده نيز انتصاب شايسته آقاي صادقي به رياست دانشگاه محقق اردبيلي را تبريك و تهنيت عرض نموده و براي ايشان در انجام اين وظيفه خطير آرزوي موفقيت مي نمايم.مشتاق عسكري نيا

 8. برگ زرین افتخارآمیزی دیگر ، بر صفحات کتاب غرور انگیزاین مرز و بوم اضافه گردید. بی گمان این پرورده ارزشمند علم و هنر این دیار فرهنگی ، منشا خیرات و برکات فراوانی بر استان اردبیل خواهند بود و ادامه دهنده راه گرانقدر همرزمان و سرداران شهیدش خواهد بود. این انتخاب شایسته مبارک باد.  

 9. انتصاب بجا وبحق جناب اقای دکتر گودرز صادقی هشجین به مسولیت خطیردانشگاه محقق اردبیلی راتبریک میگویم ازطرف .مریم بهرمند هشجین دکترای ادبیات زبان شناسی مدرس داشگاه ازاد وپیام نورکرج

  دکترمریم بهرمند هشجین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *