تودیع ومعارفه شهردار جدید شهر هشجین با حضور مسئولین استانی

تودیع ومعارفه شهردار جدید شهر هشجین با حضور مسئولین استانی
تودیع ومعارفه شهردار جدید شهر هشجین با حضور مسئولین استانی
تودیع ومعارفه شهردار جدید شهر هشجین با حضور مسئولین استانی

درمراسمی با حضور امام جمعه هشجین،مدیرکل شهروروستا استانداری اردبیل،دکتر جعفری نماینده مردم شهرستانهای خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی،فرماندار خلخال وجمعی از خانواده های شهدا مراسم تودیع ومعارفه شهردار جدید هشجین برگزار گردید در این مراسم دکتر جعفری نماینده مردم شهرستانهای خلخال وکوثر با انتقاد از عدم تصویب اختصاص بخشی از درآمدهای شهرداری های شهرهای بزرگ به شهرداری های شهر های کوچک در مجلس شورای اسلامی درآمد کم وعدم اختصاص اعتبارات لازم برای شهرهای کوچک را یکی از مهمترین چالشهای این شهرداری های برشمردند در ادامه مهندس عبدالهی مدیر کل شهر وروستا استانداری شهرداری را نهادی مردمی برشمردند که نیازمند مشارک همه مردم می باشدمهندس محمدی فرماندار خلخال نیز عملکرد شهردار وسرپرست شهرداری هشجین را در طول سالهای گدشته عملکرد قابل قبولی دانستند ونگاه بدور از تعصب وفراگیر شهردار جدید را خواستار شدند  در پایان این مراسم مهندس بحری به عنوان شهردار جدید شهر هشجین معرفی شدند واز زحمات چهارساله علی محمدیاری وتراب اقبالی شهردار وسرپرست شهرداری تجلیل به عمل آمد.مهندس بحری داری مدرک مهندسی برق ، عضو وناظر سازمان نظام مهندسی خلخال، مدرس هنرستانهی خلخال واهل روستای نساز خورش رستم می باشد.

بهروزعظیمی خبرنگار هشجین

10 دنبال این می گردید “تودیع ومعارفه شهردار جدید شهر هشجین با حضور مسئولین استانی

 1. با سلام خدمت مدیریت محترم سایت .
  چند وقتی بود که سایت به صورت کلی تعطیل بود و هر پست برای یک یا دوماه در سر جاش بود . جا داره که از آقای مهندس بهروز عظیمی خبرنگار نمونه استان اردبیل که چنیدن خبر به عنوان بهترین خبر و مستند کشور انتخاب شده تشکر کنیم .
  و همچنین تشکر بعدی برای این که دوباره با خبر ها و تصاویری که میفرسته سایت به صورت روزانه به روز میشه .
  از آقای عظیمی خواهش میشود که مثل قبل سایت رو بدون اخبار و مطالب و تصاویر نزارن .
  سید ساجد یعقوبی

 2. به امید روزی که دیگرمشکلاتی همچون مشکل خیابان شعبه نفت برای شهرمان پیش نیاید.(نیاورند)پیروز وسلامت باشید.

 3. باكمال خرسندي وباشكربدرگاه خداوند منان شاهدشديم كه يكي از فرزندان متخصص ومتعهد اين ديار بركرسي خدمتگذاري نشستند واين آغاز را به فال نيك ميگيريم وبر اين انديشه ايم كه آقاي مهندس بحري عزيز با توجه به سوابق درخشان و تواناييهاي ذاتي توان تحول در اين شهر زيبارا دارند واين مسئوليت را به اين برادر عزيز صميمانه تبريك ميگوييم وآرزوي موفقيت مينمايم خداوند پشتيبانش باشند. باكمال امتنان

 4. اینجانب هم به نوبه خود از زحمات برادر عزیزم جناب آقای مهندس محمد یاری در طول خدمتشان در شهرداری تشکر و انتخاب بجا و شایسته جناب آقای مهندس بحری را به ایشان تبریک و از خداوند منان موفقیت و سر افرازی برای ایشان و تمامی مسئولین دلسوز خواستارم ، همچنین جا دارد از آقای اقبالی که به نوعی گزینه همیشگی سرپرستی شهرداری هشجین می باشد و همیشه هم در طول این مدت سرپرستی زحمات زیاد و تاثیر گذاری انجام می دهد از صمیم قلب تشکر وقدر دانی نمایم . امیدورام با کمک و همدلی اعضای محترم شورای اسلامی و تلاش و تدبیر مهندس بحری شاهد شهری زیبا در خور شان مردم بافرهنگ هشجین باشیم . انشالله

 5. جناب آقای مهندس بحری با عرض سلام و تبریک و آرزوی توفیق در خدمتگزاری به مردم خوب و غیور هشجین انتخاب جنابعالی را به سمت شهرداری هشجین از صمیم قلب شادباش میگوییم

  1. با عرض تبریک به آقای مهندس بحری و آرزوی موفقیتشان در پست جدید،به نوبه خود از زحمات و تلاشهای شبانه روزی جناب آقای مهندس محمد یاری تقدیر و تشکر می کنم،اینجانب شاهد بودم که یکی از دغدغه هایشان عمران و آبادی آن شهر بود،دعا می کنم هر کجا می روند خدایشان پشت و پناه ایشان باشد.
   حجةالاسلام مهدی ناظمی
   متخصص فرق و ادیان(مسیحیت تبشیری)

 6. باسلام:تخصص تعهد وبه روز بودن موئلفه های هستندکه یک مدیر موفق شهری بادارابودن آنها وبهره گیری از الگوهای رایج وآزموده شده درشهرهای کوچک وبزرگ چه از حیث درآمد وهزینه وچه ایجادگسترش ونگه داری امکانات اماکن معابرو….شهری میتواند شهری درخورشان شهروندان به نمایش کذاشته وشهروندان را به سکونت درشهرشان تشویق کند فراموش نکنیم جدای از شغل این امکانات شهری است که انگیزه ی سکونت درموطن را در ساکنین یک شهر ایجاد وتقویت می کند کما اینکه شاغلین زیادی در سالهای اخیربرغم دارابودن شغل مناسب موطن خود را ترک کرده اند!!!!باتبریک به شهردار محترم وآرزوی موفقیت برای ایشان.

 7. سلام نمی دانم شاید به استفاده از همین نیروهای غیر متخصص وبی تجربه هست که اکثر شهرهای ما به ویژه هشین خودمان عین شهر ارواح می مونه .در ضمن اقای بحری مهندس نیستند بلکه دبیر فنی هستند وفکر می کنم این دو با هم فرق داشته باشند.
  با تشکر

 8. باسلام شایدهم نمیدانی که عدم اعتمادبه نیروهای بومی وخودی ومجذوب بیگانگان شدن شهرمارابه این روزانداخته است ومسولینی غیربومی بامدرک دیپلم رابعنوان فرماندارپذیرفته ایم وصدایمان درنیامده درضمن مهندسی بادبیرفنی فرقی نداره جزاینکه دبیرفنی واحدهای بیشتری پاس نموده.انتصاب به جاوشایسته مهندس بحری رابه این سمت تبریک گفته وبرای ایشان ارزوی موفقیت مینماییم

 9. باسلام یقینا توسعه قبل از آنکه اتفاق بیفتد بایستی اول توسعه انسانی ونیروی انسانی کارآمد داشته باشیم،واین میسر نمیشود مگر آنکه مدیران متخصص وکارآمد بجا وشایسته انتخاب شوند،همه اهالی هشتجین و…. میدانند که مهندس داود بحری مدیری متخصص،متعهد،جوان وباتجربه وبومی بهترین انتخاب میباشد،آرزوی توفیق روز افزون مهندس بحری شهردار محترم رااز خداوند متعال خواهان وخواستارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *