برگزاری جشنواره جابربن حیان و بازارچه ی سبک زندگی اسلامی در هشجین

جشنواره جابربن حیان و بازارچه ی نوروزی سبک زندگی اسلامی به همراه دست سازه های دانش آموزان دبستان مکتب الزهرای هشجین در آستانه ی سال جدید با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی وحدت ،حضور امام جمعه هشجین، بخشدار خورش رستم و رییس اداره آموزش و پرورش منطقه گشایش یافت.

به گزارش وب سایت هشجین، جشنواره جابربن حیان و بازارچه ی نوروزی سبک زندگی اسلامی به همراه دست سازه های دانش آموزان دبستان مکتب الزهرای هشجین در آستانه سال جدید با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی وحدت، حضور امام جمعه هشجین، بخشدار خورش رستم و رییس اداره آموزش و پرورش بخش خورش رستم گشایش یافت.

 در این بازارچه که ایستگاه های فرهنگی نیز تعبیه شده بود، دانش آموزان آثار دست ساز خود از قبیل انواع بافت ها، گل های تزیینی، سفره های هفت سین و انواع گل های طبیعی و گیاهان دارویی را در کنار شیرینی جات خانگی، آش و غذاهای سنتی در معرض فروش قرار داده بودند.

رامین اصفهانی معاون آموزش و نوآوری اداره در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: هدف از برپایی این جشنواره علاه بر داوری آثار ارائه شده، تبلیغ و ترویج برپایی سفره های هفت سین ارزان قیمت، ساده و بی تکلف در نوروزی شاد برای همه دانش آموزان و خانواده هاست.

گفتنی است، درآمدهای حاصل از برگزاری این بازارچه در کنار مبالغ جمع آوری شده از جشن نیکوکاری در اختیار دانش آموزان بی بضاعت همین مدرسه قرار خواهد گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *