ویژه برنامه جشن نیکوکاری در مدارس خورش رستم برگزار شد

در آستانه آغاز سال جدید و بر اساس سنت حسنه مردم نوع دوست ایران اسلامی، ویژه برنامه جشن نیکوکاری در مدارس بخش خورش رستم برگزار شد.

به گزارش وب سایت هشجین، در آستانه آغاز سال جدید و بر اساس سنت حسنه مردم نوع دوست ایران اسلامی، ویژه برنامه جشن نیکوکاری با شعار ” عیدی برای همه” در مدارس خورش رستم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه خورش رستم، در برنامه ی نمادینی که در دبیرستان زینبیه هشجین برگزار شد، امام جمعه خورش رستم یکی از کارکردهای اصلی مدارس را فرهنگ سازی در جامعه ذکر کرد و گفت: برنامه هایی از قبیل جشن نیکوکاری فرصت مغتنمی جهت پرورش حس هم نوع دوستی در بین دانش آموزان است.

حجت الاسلام نعمتی آغازین روزهای سال جدید را بهترین فرصت برای دور هم بودن و شادی خانواده ها دانست و ابراز امیدواری کرد: هیچ دانش آموزی در این روزهای عزیز بر اثر پدیده زشت فقر از این شادی بی بهره نباشد.

در ابتدای جلسه نیز رییس اداره آموزش و پرورش خورش رستم با ارائه گزارشی از اقدامات این منطقه در حمایت از دانش آموزان نیازمند گفت: با مساعدت مالی تمامی فرهنگیان منطقه به صورت ماهانه از تعدادی از دانش آموزان نیازمند دستگیری می شود.

در ادامه دانش آموزان و مسئولین حاضر هدایای نقدی خود را به این جشن اهدا کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *