راه روستایی برندق به کرنق بازگشایی شد/ انتظار ۳۰ ساله اهالی روستای کرنق به پایان رسید

پس از گذشت ۳۰ سال چشم انتظاری مردم روستای کرنق بخش خورش رستم شهرستان خلخال راه روستایی برندق به کَرنَق توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بازگشایی شد.

به گزارش وب سایت شهر هشجین، حسین میراضی اظهار داشت: با عنایت خدای متعال پس از گذشت 30 سال چشم انتظاری مردم روستای کرنق بخش خورش رستم شهرستان خلخال راه روستایی برندق به کَرنَق توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و تلاش شبانه روزی همکاری ها بازگشایی شد.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: خبر خوشحال کننده ای که می توان به اهالی این منطقه داد این است که احداث جاده روستای برندق به کرنق به زودی به اتمام خواهد رسید.

میراضی اظهار کرد: مسیر این دو روستا که تنها راه تردد برای مردم روستای برندق است نامناسب بوده و تردد ماشین در این مسیر مقدور نبود و با توجه به مشکلات به وجود آمده برای مردم قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه اردبیل از سال گذشته اقدام به بازگشایی کرده که الححمدالله امسال با تلاش های شبانه روزی بازگشایی گردید.

وی ادامه داد: مسیر روستای برندق به کرنق حدود ۷ کیلومتر است که غالب راه با تمام امکانات بازگشایی گشته و و ان شاء الله به زودی شاهد بازگشایی کامل آن خواهیم بود.

میراضی تصریح کرد: سپاه در امر سازندگی و آبادانی کشور و به خصوص روستا‌ها با تمام توان در صدد حل مشکلات مردم است و در آینده تعداد روستا‌های هدف برای انجام پروژ‌های عمرانی، آبادانی و فرهنگی افزایش می‌یابد.

حسین میراضی با اشاره به پوشش ۸۰ روستا توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در استان اردبیل، اظهارکرد: اقدامات مختلف فرهنگی، اقتصادی و عمرانی در ۵ محور عملیاتی شامل محور‌های اقتصادی، فرهنگی، تعلیم و تربیت، سلامت و عمران به صورت پایلوت آغاز شده و درحال انجام است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *