به علت کمبود بودجه نتوانسته‌ایم پروژه 13 کیلومتری هشجین را نهایی کنیم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل، گفت: تمام تلاش ما بر این بوده که این پروژه را هر چه زودتر تکمیل کنیم و همواره نیز عملیات‌های اجرایی در این پروژه ادامه داشته است اما متاسفانه به علت کمبود بودجه نتوانسته‌ایم پروژه را نهایی کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به دنبال ثبت سوژه «پیگیری جاده 13کیلومتری شهر هشتجین خلخال به سرچم که بیش از 10سال ناتمام مانده است» توسط مردم در سامانه«فارس من» خبرنگار فارس موضوع را از مسؤول مربوطه پیگیری کرد.

با توجه به‌ اینکه مدیریت تکمیل جاده هشتجین، در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل است مطالبه مخاطبان خبرگزاری فارس را با محبوب حیدری، مدیرکل این اداره مطرح کردیم.

حیدری از تداوم عملیات‌های اجرایی این پروژه خبر داد و اظهار داشت: تمام تلاش ما بر این بوده است که این پروژه را هر چه زودتر تکمیل کنیم و همواره نیز عملیات‌های اجرایی در این پروژه ادامه داشته است اما متاسفانه به علت کمبود بودجه نتوانسته‌ایم پروژه را نهایی کنیم؛ البته در حال حاضر پیمانکار جدید مشغول فعالیت می‌باشد.

وی افزود: امسال 350 میلیون تومان بودجه مصوب داشتیم که بودجه تخصیص یافته حدود 100 میلیون تومان بوده و این مبلغ برای پروژه‌ای همچون جاده هشجین، سرچم بسیار اندک است البته در سال‌های گذشته تخصیص‌های خوبی نسبت به امسال صورت گرفته بود اما آن‌ها نیز برای تکمیل نهایی کافی نبودند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: ما برای تکمیل این پروژه حدود 30 میلیارد تومان بودجه نیاز داریم و اگر می‌خواهیم که این جاده تکمیل شود باید مسؤولان استانی و فرمانداری خلخال تلاش کنند تا تخصیص بودجه کافی را داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس اردبیل، مخاطبان در این سوژه با اشاره به‌ عدم تکمیل جاده 13 کیلومتری شهر هشجین خلخال به سرچم که بیش از 10 سال است ناتمام مانده، مطرح کرده‌اند که مردم بخش خورش رستم چندین سال است از نبود یک راه که شاهراه ارتباطی اقتصادی بخش خورش رستم و سایر استان‌ها می‌باشد رنج می‌برند؛ مسیر 13 کیلومتری هشجین، مزرعه، سرچم سال ها است با قول‌های متفاوتی از سوی مسؤولان مربوطه روبرو و در حال کار بوده اما مردم طی چند سال گذشته که مطالبات بسیاری در این خصوص داشتند به نتیجه‌ای نرسیده‌اند و امسال نیز در فصل سرما با وجود باران و برف باید مشکلات چند برابری را نسبت به سایر مواقع تحمل کنند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *