گرانی‌ها در کشور امان مردم را بریده است

امام جمعه خورش رستم با بیان این که گرانی‌ها در کشور امان مردم را بریده است است، گفت: مقابله با سودجویان و کسانی که قیمت‌ها را هر لحظه و با شیوه‌های فریبنده بالا می‌برند باید به صورت جد انجام شود و جلوی افراد سوءاستفاده‌گر در کشور را گرفت چرا که ثبات قیمت آرامش را به جامعه بازخواهد گرداند.

به گزارش وب سایت شهر هشجین به نقل ازخبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام آیت‌الله نعمتی  ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه خوروش رستم، اظهار کرد:  امروز دست‌هایی می‌کوشند با تضعیف قوه قضاییه اهداف شوم خودشان را دنبال کنند که آنها باید بدانند که هیچکس حق توهین و تضعیف قوه قضائیه و احکام صادره آن را ندارند.

وی با تبریک آغاز هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد شهدای قوه قضاییه و بخصوص شهادت شهید آیت‌الله بهشتی، گفت: مبارزه با مفسدان اقتصادی جهت برقراری عدالت، قوه قضائیه مستقل می‌خواهد و همه باید در راستای تحقق این مساله کمک کنند.

امام جمعه خورش رستم تصریح کرد: آیت الله شهید بهشتی و یارانش در پیروزی انقلاب اسلامی و حرکت‌های اصولی این انقلاب به سوی آرمان‌های مهم و ارزشی نقش اساسی و بسیار مهمی داشت.

نعمتی با اشاره به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام (ره) افزود: امروز بحث فرهنگی و تبلیغات مسائل دینی یک امر مهم تلقی می‌شود، اما نبود حتی نمایندگی یا شعبه‌ای از سازمان تبلیغات اسلامی در شهر هشجین اصلا قابل توجیه نیست و از مسؤولان و متولیان این نهاد درخواست نمایندگی سازمان تبلیغات اسلامی در هشجین را داریم.

وی با بیان این که گرانی‌ها در کشور امان مردم را بریده است است، گفت: مقابله با سودجویان و کسانی که قیمت‌ها را هر لحظه و با شیوه‌های فریبنده بالا می‌برند باید به صورت جد انجام شود و جلوی افراد سوءاستفاده‌گر در کشور را گرفت چرا که ثبات قیمت آرامش را به جامعه بازخواهد گرداند.

نعمتی ادامه داد: دولت اجازه انبار کردن اجناس را به محتکران ندهد و با آنها باید صراحتا برخورد کند و دولت بایستی برای مهار گرانی‌ها تلاشهای خود را دو برابر کند.

امام جمعه خورش رستم با اشاره به سالروز ترورو مقام معظم رهبری(مد ظله) و بیانات امام خمینی(ره) در رابطه با ترور مقام معظم رهبری که فرمودند: «یک روز پس از ترور ایشان، منافقین مقر حزب جمهوری اسلامی را در سرچشمه منفجر نمودند که موجب شهادت دکتر آیت الله بهشتی و هفتاد و دو تن از یارانش گردید.» گفت: مقام معظم رهبری هدیه بزرگ خدای متعال به امت جمهوی اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بود.

نعمتی گفت: امروز از اقصی نقاط جهان، تمام مسلمانان شیعه و سنی جهت مبارزه با وهابیت تحت حمایت استعمار و شیطان بزرگ از هر گونه تعرض به قبور ائمه معصوم علیهم‌السلام با وحدت و انسجام مانع حرکت و نزدیکی دشمنان اسلام به حرم آل‌الله می‌شوند.

وی  با اشاره به رشادت‌های مدافعان حرم در عراق و سوریه در مقابل کفار افزود: جبهه مقاومت اسلامی یک سیلی محکم بر صورت کسانی بود که قصد تعرض به حرمین شریفین در عراق و سوریه داشتند و مدافعان حرم با از جانگذشتگی‌های خود اجازه ندادند تیری به سوی این مرقد‌های مطهر شلیک شود.

 

1 دنبال این می گردید “گرانی‌ها در کشور امان مردم را بریده است

  1. سلام خداقوت حاج آقانعمتی ازاینکه به فکرمردم منطقه ونگران معشیت مردم هستید دست مریضاخداقوت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *