خورش رستم بازوی اقتصادی شهرستان خلخال است

خورش رستم که بازی اقتصادی در شهرستان خلخال است

به گزارش وب سایت شهر هشجین، حجت الاسلام آیت الله نعمتی امام جمعه بخش خورش رستم در مراسم اولین جشن گلریزان خورش رستم با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: در آستانه عید سعید فطر بهترین فرصتی است برای آزادی افرادی که اسیر بعضی از هواهای شیطانی شده اند،آزاد شوند و امید می رود در سال های آتی در این عید زندانیان محکوم مالی و جرائم غیر عمد در آغوش خانواده باشند به جای اینکه در زندان باشند.

نعمتی اظهار داشت: زندان ها جای خوبی برای زندگی این افراد نیست چرا که روحیات جوانان و افراد آبرومند و مؤمن تضعیف و از نظر روانی و عاطفی ضربه های بسیار بزرگی را متحمل می شوند.

وی گفت: خورش رستم که بازوی اقتصادی در شهرستان خلخال است و مردم خورش رستم و هشجین در چند سال اخیر کمک های زیادی به موسسات خیره، جبهه مقاومت و ستاد عتبات عالیات داشتند که در شهرستان خلخال رتبه اول دارند.

امام جمعه خورش رستم اشاره به موسسه خیریه خورش رستم داشت، گفت: موسسه خیریه مهر خورش رستم کارهای شایسته در امر محرومیت زدایی و کمک به مستمندان در طول یک سال داشته است که تقدیر و قدردانی می شود از بانیان این کارهای خیر.

وی بیان کرد: مردم در مقابل همدیگر به دلیل نوع دوستی وظیفه دارند که خیرخواه باشند و از دست یکدیگر را بگیرند و اهل سنت و تشیع خورش رستم کارهای خوبی و زبانزدی در کارهای خیر انجام داده اند و این اتحاد و همدلی بسیار مایه خوشحالی است و در استان زبانزد است.

نعمتی تاکید داشت: هیئت امنای مساجد باید پیش قدم در کارهای خیر برای آزادی افراد نیازمند و محکومان مالی باشند و کمک به ستاد ذره داشته باشند چرا که مساجد و نمازگزاران همیشه در کارهای خیر پیشرو هستند.

امام جمعه خورش رستم گفت: جشن گلریزان یک هدف کلی دارد و دادگاه خود پیش قدم شده است چرا که دادگاه ها فقط جای حکم صادر کردن نیست و حامی مردم است.

وی در آخر بیان داشت: کار خیر جزای خیر دارد و اثر و ثمره آن همیشه در اذهان ماندگار است و مطمئنا خیرین در نزد خدای متعال از جایگاه بالایی برخورد خواهند شد.

1 دنبال این می گردید “خورش رستم بازوی اقتصادی شهرستان خلخال است

  1. سلام خداقوت حاج آقانعمتی مردهمیشه درصحنه  خسته نباشی التماس  دعا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *