رفتن به بالا

وب سایت اطلاع رسانی شهر هشجین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۰
  • 2018 Tuesday 18 December

یک فرد از زمانیکه قصد ازدواج و تشکیل خانواده را دارد، ابتدا دنبال فردی که بتواند تا آخرین لحظه عمر کنارش بماند و خود را لحظه به لحظه در کنارش ببند می گردد. در فرهنگ های مختلف پیدا نمودن و آشنا شدن با افرد مورد نظر بسیار متفاوت است. مثلا در خانواده های سنتی این […]

یک فرد از زمانیکه قصد ازدواج و تشکیل خانواده را دارد، ابتدا دنبال فردی که بتواند تا آخرین لحظه عمر کنارش بماند و خود را لحظه به لحظه در کنارش ببند می گردد. در فرهنگ های مختلف پیدا نمودن و آشنا شدن با افرد مورد نظر بسیار متفاوت است. مثلا در خانواده های سنتی این امر توسط پدر و مادر انجام می گیرد. یا در فرهنگ های امروزی خود فرد در زندگی روزمره اش با طرف وقابلش آشنا میشود و بعد از سپری نمودن سنت ها و مراسم های ابتدایی مانند خواستگاری، بله بون، نامزدی و بقیه مراحل و جلسات، عروس و داماد وارد مباحث مربوط به برگزرای مراسم ها برای دعوت اقوام و دوستان میشوند. معمولا از اینجا به بعد مراسمات تعداد اقوام و خویشان تا حدی بالا میرود که باید فضای دیگری غیر از خانه را برای دعوت مدعوین انتخاب نمود.
انتخاب فضایی برای برگزاری هر نوع مراسمی یکی از دغدغه های همه زوج های عزیز محسوب میشود. معمولا برای انتخاب این قسمت، مولفه های زیادی وجود دارد. قیمت مناسب، دیزاین تالار، گنجایش و ظرفیت سالن ها، مختلط بودن و یا مجزا بود اقوام در زمان برگزاری مراسم، برگزاری در باغ عروسی و یا تالار پذیرایی از مولفه هایی است که معمولا زوج ها به آنها دقت میکنند.
در اینجا میخواهیم که سایتی را به شما معرفی نماییم که دغدغه مربوط به انتخاب تالار مناسب برای شما را از بین ببرد و انتخاب را برای شما شیرن نماید.
اگر در شهر کرج زندگی می کنید، حتما از اینجا به بعد داستان ما را بخوانید.
تالارهای پذیرایی کرج به دلیل نزدیک بودن به کلانشهر تهران از نظر طراحی بسیار نزدیک به تالارهای پذیرایی تهران است.
وسعت، بزرگی و جمعیت شهر کرج از یک سو و وجود فضای های باغ مانند از سوی دیگر باعث شده تا شهر کرج از نظر تعدد تالار پذیرایی و تالار عروسی یکی از شهرهای مطرح ایران باشد.
تالارها  و باغ تالارهای کرج به دلیل فضاهای باغ مانند، که فضای زیادی برای اجرای بهتر تالارهای جدید در استان البرز دارد، به حومه  کرج کشیده شده است. از نمونه بارز آن میتوان به تالارهای پذیرایی کمالشهر و باغ تالارهای محمدشهر اشاره نمود. تمامی عروس و داماد هایی که در کرج زندگی میکنند و قصد دارند مراسم عروسی خود را در استان البرز برگزار نمایند، حتما باید به کمالشهر  و محمد شهر سری بزنند. به همین دلیل اسامی سالن های این مناطق به گوششان آشناست.
از تالارهای خوب کرج میتوان به تالار پذیرایی لوتوس اشاره نمود. باغ تالار پارسا، باربد، روشنا و…. از باغ های عروسی کمالشهر هستند که دارای شهرت خاصی در این منطقه از کرج می باشند.
تالار های کرج از نظر دکوراسیون در دو سال گذشته تغییرات زیادی پیدا نموده است. تغییرات تالارهای پذیرایی کرج از زمانی آغاز شد که موج تغییرات در تهران شروع شد. این موج توسط تالار عروسی ماهان، تالار تشریفاتی  لبینا، تالار پذیرایی آریا شروع شد. اسامی تالارهایی که ذکر شد عنوان بهترین تالارهای پذیرایی تهران را به خودشان اختصاص داده اند.
بعد از مقدمه ای که خدمت شما گفته شد میخوایهم سراغ اصل مطلب برویم. آری معرفی سایت تالارهای پذیرایی ایران با نام تجاری “تالار پلاس” را میخواهیم انجام بدیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

دردنامه خورش رستم

بنام خدا نماینده محترم جناب آقای دکتر بشیر خالقی ، مسئولین منطقه و استان شرح دردنامه خورش رستم فراموش شده به مرکزیت شهر هشجین پس از گذشت 38 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سخنی با نماینده محترم جناب آقای دکتر بشیر خالقی ، مسئولین منطقه و استان در حاشیه رودخانه خروشان قزل اوزن و مشرف به کوه آق داغ ، منطقه ای کوهستانی، بکر و سرشار از منابع خدادی بنام خورش رستم وجود دارد. اینجا مردمانی نجیب و بی ادعا و کم توقع با دلی پرخون (از بیعدالتی هایی که در حق این بخش فراموش شده صورت گرفته ) ولی صبور و تلاشگر و فداکار، روزگار رابه سختی وبا مشقت فراوان سپری می کنند . اکنون در اوائل شروع بکار دولت دوزادهم دولت تدبیر و امید ، منطقه خورش رستم خلخال هنوز هم از کمترین امکانات رفاهی وبهداشتی و ارتباطی بهره مند نگردیده است. این ملت مظلوم همان مردمانی که درراه انقلاب ، وطن و آزادی و دفاع مقدس صدها شهید و مجروح و اسیر تقدیم نمودند و علیرغم فقر و تهیدستی بدون کوچکترین توقعی کمکهای قابل توجهی به جبهه های جنگ نمودند. در زمان جنگ تحمیلی از ۱۱۵شهید در خورش رستم ( ۸۵ شهید فقط در شهرهشجین) و چندین جاویدالاثر تقدیم انقلاب شد و از ۷ نفر سردار شهید شهرستان خلخال۵ شهید خورش رستمی هستند. در عرصه علم و دانش و تداوم استقلال ملی به دنام هایی چون پرفسور مولایی ، دکتر گودرزصادقی ، دکتر توکلی، دکتر آقایی، دکتر مظفری، دکتر غفاری و مهندس عراقی ، مهندس رمضانی و… برمی خوریم . حال منطقه ای با چنین گذشت و فداکاری و دارای افراد فرهیخته و دانشمند و عقبه تاریخی به عنوان محروم ترین، مهاجرفرست ترین و گمنام ترین و نهایتا فراموش شده ترین منطقه استان اردبیل گردیده است بطوریکه از ۳۶هزار نفرجمعیت قبل از انقلاب، اکنون حدود ١٢ هزارنفر باقي مانده است .و این یک هشدار جدی برای مسئولین میباشد. مسایل و مشکلات این مناطق با مدیریت صحیح و با کمترین هزینه قابل حل میباشد ولی افسوس بدلیل ضعف و عدم انگیزه و تجربه کافی مدیران و مسئولین نه تنها مشکلی برطرف نمیشود بلکه روز به روز شاهد پسرفت منطقه و مهاجرت از منطقه به سوی شهرهای مرکزی و بزرگ و نهایتا با کاهش شدید جمعیت روبرو هستیم. پس ازگذشت 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هشجین و روستاهای تابعه بخش خورشرستم نه آب آشامیدنی سالم دارد و نه ازراه ارتباطی  مناسب برخوردار هست نه امکانات اشتغال جوانان فراهم هست نه وضع  امکانات بهداشت و درمان مناسبی هست . هیچ گونه سرمایه گذاری دولتی در این منطقه انجام  نشده است تااز مهاجرت جوانان این منطقه جلوگیری شود. آمارهای قابل تاملی در این زمینه وجود داردکه در ذیل به چند نمونه بطور خلاصه اشاره می گردد. به امید اینکه با تدبیر نماینده محترم و با همکاری مسئولین اجرایی منطقه و استان ، در مدت نمایندگی شاهد رفع شدن مشکلات و تنگناهای زیر باشیم . 1 - راههای ارتباطی هرچند هشجین و خورشرستم مشکلات زیادی ...