مشکل زیرساخت‌های مخابراتی اهالی خورش رستم را رنج می‌دهد

مردم بخش خورش رستم از مشکل زیرساخت‌های مخابراتی در زمان نسل سه و چهار اینرنت رنج می‌ برند.

امروزه اینترنت یکی از اصلی ترین امکانات و نیاز ها برای مردم در سر تا سر جهان به شمار می رود و زیرساخت‌ها یکی از اصلی ترین امکانات مخابراتی میباشد که امروزه با زندگی مردم اخوت بسته است و اکنون از اصلی ترین نیازهای مردم هشجین در زندگی تبیدل شده است.

بخش خورش رستم قابلیت جذب توریست و گردشگر را دارد اما از خلا اینترنت برای گردشگران و میهامانی که از سیار نقاط کشور به این منطقه سفر می کنند رنج می برد.

در چند ماه اخیر شاهد اختلالات و قطعی در اینترنت مخابرانی هشجین و روستاهای خورش رستم بوده ایم که نوعی از طرف شرکت مخابرات اردبیل توجیه شده است.

زیرساخت ICT برای این بخش سلسله حتی از زیرساخت های عمرانی مهمتر است و این انتظار را از فرماندار محترم شهرستان خلخال و مسئولین ذی ربط را داریم تا اینترنت نسل سه و چهار در هشجین و بخش خورش رستم نصب شود.

اکنون در سایر نقاط کشور و حتی در خود شهرستان خلخال اینترنت‌ توسعه شبکه‌های موبایلی نسل‌های جدید بسترهای مخابراتی از قبیل نسل سه و چهار قابل استفاده و ارتقاست ولی متاسفانه در بعضی از روستاهای خورش رستم علاوه بر مشکل تلفن‌ همراه و ثابت، ما هنوز با Dial-up هم به اینترنت وصل نیستیم.

مشکل زیرساختی و کوهستانی بودن شهر هشجین و بخش خورس رستم را می‌دانیم ولی مشکل مردم در روستاها و شهرها باید حل شود و و مردم پیگیر مشکلات خود از طریق رسانه ها هستند.

از فرماندار محترم شهرستان خلخال تقاضا می شود تا پیگیر مشکلات زیر ساخت مخابراتی بخش خورش رستم باشند.

 

سید ساجد یعقوبی

خبرنگار وب سایت شهر هشجین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *