مراسم یادواره شهدا آبروی کوچه ها و افتخار محله در هشجین برگزار شد

img_0477

با حضور خانواده های معظم شهدا و اهالی شهر هشجین و مسئولین بخش خورش رستم مراسم یاد واره (شهدا آبروی کوچه و افتخار محله ها) درکوچه شهیدان سردار عمران پستی، ذوالفقار عبداللهی، ناصر ناصری، مدد مظفری، طهماسب مظفری، علی مظفری، صابر مسروریان، عزیز الله پورهدایت و سرگرد خلبان پولاد داودی صبح امروز در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر هشجین برگزار شد.

این مراسم با سخنرانی فرمانده سپاه شهرستان خلخال سرهنگ کریمی، خواهر شهید سید ناصر ناصری، خاطره گویی، شعر خوانی و مداحی همراه بود.

 

عکاس: سید ساجد یعقوبی

 

 

2 دیدگاه

 1. گشتاسب مظفری می‌گه:

  کجایید ای شهیدان خدایی …..
  یاد و خاطره تمام شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به ویژه گلگون کفنان خطه مردخیز هشجین و خورشرستم، فرزندان شایسته و فداکار این ملت و سرزمین که جان گرانبهای خود را نثار آرمان های بلند اسلم و ایران کردند؛ همواره گرامی و روح بلندشان در جوار اولیای الهی و شهدا و صالحان، قرین رحمت بی پایان الهی و شادی ابدی باد. آمین
  همچنین ضمن قدردانی از همه مسئولان تلاشگر و برادران وخواهرانی که در راه زنده نگه داشتن یاد و راه شهدای والامقام گام بر میدارند، عرض سلام و ادب و فروتنی داریم خدمت پدران و مادران و خانواده ها و یادگاران شهدا و ایثار گران و آزادگاه و جانبازان منطقه به ویژه شهدای محله مظفربیگلو و خیابان شهدای هشجین و از درگاه خداوند برایشان سلامتی و عاقبت به خیری طلب می کنیم .
  شهدای والا مقام:
  سرگرد خلبان شهید پولاد داوودی
  سردار شهید عمران پستی
  دانشجوی بسیجی شهید طهماسب مظفری
  بسیجی شهید عزیزالله پور هدایت
  بسیجی شهید مدد مظفری
  بسیجی شهید علی مظفری
  بسیجی شهید ناصر ناصری
  بسیجی شهید ذوالفقار عبدالهی
  سربازشهید صابر مسروریان

 2. منوچهر شریفی هشجین می‌گه:

  تشکر وقدر دانی ازتمام کسانیکه برای برگزاری یادواره شهدا زحمت کشیدند تا ما یادمان نرودمدیون عزیزانی هستیم که از جانشان مایه گذاشتند .تشکر ویژه از مسئول محترم ستاد یادواره شهدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *