پیام تبریک امام جمعه خورش رستم به مناسبت روز خبرنگار

امام جمعه هشجین

پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین نعمتی امام جمعه بخش خورش رستم به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

بسمه تعالی
ن و القلم و ما یسطرون

هفدهم مرداد ماه بهانه ای است برای پاسداشت خبرنگاران؛ آنانی که با نگارش واقیعت ها در پی شناساندن حقیقت هستند؛ آنانی که در مقام عمل با بهره گیری از علم خود، آگاهی و روشن بینی را به جامعه ارزانی می دارند؛ آنانی که خطر و مشقت حضور در رویدادها را پذیرفته و روایتگر صحنه های تلخ و شیرین می شوند.

خبر و خبرنگار با تأثیر و عملکرد خود نه تنها زمینه و فرصت پیشرفت و توسعه جامعه را بیش از پیش فراهم می کنند بلکه از عوامل اصلی توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می شوند.

بی شک این روز پاسداشت کسانی است که بازوی مسئولین و چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند. آنها که وجدان بیدار جامعه و تصویر گر عینی زمان خویشند و با بیان نافذ، شیوا و گیرایشان، بی پروا وظیفه قلم را که نگاشتن حقیقت است پاس می دارند و رسالت خطیر خود را به جا می آورند.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار به همه خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران پرتلاش شهر هشجین ، شهرستان خلخال و استان اردبیل و قدردانی از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت‌های بخش خورش رستم و  شهرستان ، برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا و فعالان حوزه های روابط عمومی ، که آگاهی را حق مردم می‌دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه هم نوعان خود خستگی ناپذیر و مومنانه می‌کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را از خداوند متعال خواهانم.

نعمتی
امام جمعه بخش خورش رستم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *