دوباره اختلافات گذشته را در خلخال زنده نكنيد

به گزارش وب سایت هشجین به نقل از خلخال زر ، در ادامه برنامه همايش ” خورش رستم و توسعه ” پايدار دكتر خالقي ضمن گلايه شديد از فضاي دو قطبي خلخال امروزي ، خواستار توجه به نظرات كارشناسي و برنامه ريزي شدند.

ايشان فضاي كنوني خلخال رابا دوران اوايل انقلاب مقايسه كرده و گفتند ؛ ” در اوايل انقلاب امام جمعه خلخال انسان شريف ، مجتهد عاليقدر و مرجع تقليدي مثل آيت اله يكتايي  بودند كه متاسفانه در آن زمان بخاطر اختلافات خلخال به مشكل خورد و امروزه دوباره دامن زدن به اين اختلافات توسط عده اي معدود شايسته نيست”.

IMG_9029

نماينده مردم خلخال و كوثر در مجلس با اشاره به انباشت مشكلات و مطالبات مردم افزودند؛ بنده مجوز جاده سرچم هشجين را سال ٩٠اخذ كرده بودم ولي تاكنون اجرايي نشده است.

ايشان كه مطالعات جاده هشجين درام را با خود به همراه داشتند با ن.شان دادن آن به حضار گفتند ؛ در دوره نمايندگي قبلي ام اين مطالعات را اخذ كرده ام ولي تاكنون اجرايي نشده است

دكتر خالقي با انتقاد شديد از اجراي جاده اردبيل سرچم بيان داشتند؛ اصلا اين جاده در قانون بودجه نيامده است و آقايان با روايط خودشان پروژه گنجگاه لوشان را به سرچم تغيير مسير دادند در حاليكه با اجراي مسير قبلي ، فاصله اردبيل تهران يكصد كيلومتر كمتر مي شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *