احمد زعفری عنوان برتر مسابقه ملی نگاه سرخ را کسب کرد

نفرات برتر سومین مسابقه ملی نگاه سرخ در استان گلستان معرفی شدند که در پایان احمد زعفری هشجین مقام دوم بخش عاشورایی را کسب کرد.

مراسم اختتامیه این مسابقه با شرکت 3هزار و 522 اثر از سراسر کشور امروز با حضور  رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و نماینده ولی فقیه در گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی، برگزار شد.

در این مسابقه 712 عکاس شرکت کردند که در مجموع 2هزار و 478 اثر در بخش عاشورایی و یک‌هزار و 44 اثر در بخش معماری ایرانی ــ اسلامی به دبیرخانه رسید.

هیئت داوران در بخش معماری ایرانی ــ اسلامی، عبدالرحمان اکبری، ابوالفضل قاسمی و سروش جوادیان و هادی یغوبیان را شایسته تقدیر دانست و محمدعلی مریزاد  عنوان نخست را کسب کرد و مجید حجتی و محمدعلی میرزایی عنوان‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

هیئت داوران در بخش عاشورایی از سهیل زندآذر، جلال شمس آذران، مهدی تیرانی، ابوطالب ندری، زهرا شهابی، عقیل مهقانی و میثم لطفی تقدیر کرده و مهدی هادی‌پور رتبه سوم، احمد زعفری هشجین رتبه دوم و حسین اسماعیلی رتبه نخست را کسب کردند.

در ادامه مراسم همچنین بیانیه هیئت داوران قرائت شد که در بخشی از آن آمده است: هیئت داوران تلاش کرد تا آثاری منتخب و به نمایشگاه راه یابد که هم از نشر کیفی و هم از تکنیکی و داشتن بار مذهبی به‌دور از هرگونه خرافه پرستی شرایط لازم را دارا باشد و انتخاب زاویه مناسب، ترکیب بندی صحیح، نمایش حس درونی، تلاش و نگاه خلاقانه و هنرمندانه را رعایت کرده باشد.

در این مراسم همچنین از مجموعه کتاب عکس‌های برگزیده 3 دوره مسابقه ملی نگاه سرخ رونمایی شد.

نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره نیز شامل 72 اثر در جنب تالار فخرالدین اسعد گرگانی افتتاح شد.

از 712 عکاسان شرکت‌کننده در این مسابقه 540 نفر مرد و 208 نفر زن بودند.

پایگاه خبری تحلیلی آق داغ ، کسب این موفقیت را به احمد زعفری عکاس و هنرمند شهر هشجین تبریک عرض نموده و برای ایشان در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت و سربلندی را دارد.

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/15/4/1740316.jpg

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/15/4/1740310.jpg

 ABO_7003 [50%]

ABO_7014 [50%]

5 دنبال این می گردید “احمد زعفری عنوان برتر مسابقه ملی نگاه سرخ را کسب کرد

  1. جناب اقای زعفری سلام وعلکیم افتخار افرینی جنابعالی را به شما ومردم هشجین تبریک عرض میکنم وهمواره منتظر افتخارات شما هستم دراخر ارزوی موفقیت وسربلندی برای جنابعالی از خداوند خواستارم :علی مدد

  2. سلام احمد آقا برات آرزوی موفقیت می کنم ، تو این چند ساله واقعا می بینم که
    داری زحمت می کشی و با علاقه کار می کنی ، به امید موفقیت های بیشتر برای شما دوست گرامی.

  3. آقا من تازه دیدم . تبریک میگم به آقای زعفری محترم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *